O salonie

Salon fryzjerski i kosmetyczny Galeria Fryzur 99 w Warszawie to miejsce, w którym oferujemy kompleksowe zabiegi na włosy, twarz, ciało, stopy, dłonie i paznokcie. Zapewnimy Ci poczucie piękna od stóp do głów.

Dysponujemy komfortowo wyposażonym lokalem o powierzchni 250 m2. Klienci oddają się naszym troskliwym rękom w niezwykle klimatycznych wnętrzach, które urządziliśmy tak, aby koiły nerwy i wprowadzały atmosferę relaksu. Mamy tu nowoczesne wyposażenie i najnowsze specjalistyczne urządzenia.

Pracujący u nas ludzie to doświadczeni profesjonaliści w swoim fachu, a przy tym osoby, które zawsze podchodzą do Klienta z cierpliwością i życzliwością. Wasza rekomendacja i przywiązanie to dla nas najlepsza nagroda za codzienną pracę. Pragniemy, abyście chętnie nas odwiedzali i mogli z czystym sumieniem polecać nas innym.

Nasz beauty salon Galeria Fryzur 99 to miła atmosfera i profesjonalna terapia pięknem w samym sercu Warszawy. Przyjdź do nas, jeśli szukasz fryzjera, kosmetyczki, wizażu, makijażu permanentnego, manicure lub pedicure  w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy! 🙂

Tradycja, którą pielęgnujemy od 1997 roku
250m2 wnętrza o niepowtarzalnym klimacie
Fachowy wykalifikowany i doświadczony personel
Nowoczesne wyposażenie stanowisk pracy
Wciąż poszerzany zakres usług
Wysoka jakość, potwierdzona zdobytymi nagrodami

Akceptujemy płatności