V8PLUS zabiegi na twarz i ciało

Data: 12 lutego 2018

V8PLUS to rzadka konstrukcja urządzenia umożliwiająca wykonanie szerokiego zakresu zabiegów kosmetycznych zarówno na twarz i ciało. Jako nieliczna na świecie integruje niezwykle zaawansowane techniki zabiegowe w jednym urządzeniu. Wykorzystuje się tu jednocześnie aż 3 wiodące technologie:

 • RF bipolarny do remodelingu kolagenu i termolipolizy
 • podczerwony laser biostymulujący wzmaga przemianę materii
 • podciśnienie służące do endermomasażu w głowicach na ciało oraz kontrolowane zasysanie skóry w głowicach na twarz

Połączone techniki zabiegowe pozwalają na twarzy wygładzić zmarszczki, pozbyć się worków i cieni zwłaszcza w tzw. trudnych miejscach jak okolice oczodołów, powieki, szyja czy wokół ust, a ergonomiczne głowice jeszcze skuteczniej   leczą obszary poddane zabiegowi.

Przy pomocy aparatu wykonujemy lifting i odmłodzenie skóry poprzez bezpieczne podgrzanie kolagenu do temperatury 60 stopni C co wywołuje natychmiast jego skurcz, a następnie z biegiem czasu odnowę i regenerację kolagenu oraz powstawanie nowych jego włókien. Proces jest elektronicznie kontrolowany, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa podczas zabiegu.

Do tej pory niemożliwe było wykonanie zabiegów tego typu na powiekach czy też szyi, ale za pomocą V8PLUS jest to już możliwe dzięki unikalnej technologi zasysania fałdu skórnego z tych obszarów do wnętrza głowicy. Specjalna konstrukcja elektrod RF bipolarnego znajdujących się w głowicy wysyła strumień energii w taki sposób, aby przechodziła ona wyłącznie poprzez zassany do wewnątrz głowicy fałd skórny i nie miała możliwości oddziaływania na inne obszary znajdujące się poza głowicą. Oddziaływanie fal radiowych wspierane jest podczas zabiegu poprzez masaż podciśnieniowy i zimny podczerwony laser biostymulujący.

System V8PLUS wykorzystywany w zabiegach na twarz umożliwia:

 • lifting powiek i okolic oczu
 • lifting twarzy
 • lifting szyi
 • ujędrnienie i wygładzenie skóry
 • remodeling kolagenu na tych obszarach

Możliwości urządzenia nie kończą się jednak na twarzy i szyi. Za pomocą największej głowicy z rotacyjnym rolkami oraz średniej wykonamy wyjątkowe zabiegi modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej na całym ciele.

Największa z głowic do pracy na dużych obszarach ciała posiada metalowe, perforowane rolki z systemem napędowym stanowiące elektrody RF bipolarnego i cały czas podczas zabiegu masowany obszar jest jednocześnie poddawany zabiegowi RadioFrequency bipolarnej mającej na celu termolipolizę i napięcie skóry poprzez skrócenie i remodeling włókien kolagenowych.

System V8PLUS wykorzystywany w zabiegach na ciało umożliwia:

 • redukcję obwodu ciała w miejscu zabiegu od 2 do 7 centymetrów
 • redukcję cellulitu
 • ujędrnia, wygładza i poprawia napięcie skóry
 • poprawia metabolizm całego ciała
 • pobudza procesy limfatyczne

Poprawa sylwetki widoczna jest już po pierwszych zabiegach natomiast pełen efekt po 4-6 zabiegach. Zabiegi wykonywane są bez bólu i ryzyka.

V8PLUS bazuje na połączeniu masażu podciśnieniowego z energią bipolarnego prądu RF i energii lasera podczerwonego. Dobierając odpowiednio parametry tych trzech energii, uzyskuje się efekt w postaci redukcji tkanki tłuszczowej na obszarach objętych zabiegami.

Laser biostymulujący emitujący podczerwień nagrzewa górne warstwy skóry do ok. 5-8 mm
RF bipolarny rozgrzewa skórę na głębokości 5-15 mm
Masaż podciśnieniowy stymuluje krążenie.

Dla wzmożenia efektów i uzupełnienia zabiegów na ciało polecamy wykonanie zabiegu pressoterapi czyli

medycznego drenażu limfatycznego urządzeniem BOA.

zapraszamy na zabiegi z wykorzystaniem V8PLUS dobierane do indywidualnych potrzeb.